GÜNCEL ANA SAYFAYA DÖNÜŞ

02/06/2001

Dünyada Zaman

Türkiye

Arşiv-Arama

Özel Dosyalar

Ana Sayfa

Haberler

Ekonomi

Dış Haberler

Politika

Kültür Sanat

Spor

Yazarlar

Haber İndeksi

Bölge Haberleri

Diziler

Televizyon

Hodri Meydan

Millet Kürsüsü

Tüketici Masası

Röportajlar

Medya Analiz

Bilişim

Eğitim

Akademi

Hayat

Otomobil

Girişim

Açık Şemsiye

İnsan Kaynakları

Reklam

İletişim / Künye

ENGLISH


BAYİLİK

Girişim

Telekom bayii olma fırsatı

Türk Telekomda Türkiye'de haberleşme konusunda lider kuruluş. Ve bu lider kuruluş ürün ve hizmetleri için bayilik veriyor. Bunun yanında Türk Telekom'un sektörde tekel ve lider olması, ürün çeşitliliği ve henüz yapısı ve dağıtım kanalları netleşmese de GSM hizmeti verecek Aycell'in ürünleri de (yüksek bir ihtimal) telekom bayilerinden satılabilecek olması, bayilik için yeterli şartlar olarak sıralanabilir.

GSM bayiliği kazandırıyor

Türkiye'de 2 yeni GSM operatörü daha hizmet vermeye başlıyor. Sizler için iki GSM operatörü yetkilileri ile görüştük. Bunlardan Aria (İŞ—TİM) 21 Mart 2001 tarihi itibariyle İstanbul, Ankara ve İzmir'de hizmet vermeye başladı. Aria ilk planda üç büyük ilde bayilik veriyor. Gelecek iki yıl içerisinde Türkiye'nin yüzde 50'si ve 5 yıl içerisinde ise yüzde 90'ına ulaşacak. Bayilik yapılanmasını da buna göre şekillendiriyor. Ayrıca Aria, gelecek yıl sonuna kadar 2000 eleman istihdam etmeyi planlıyor. Aria'ya bayilik ve diğer konular için 0 212 233 03 60—79 ve 0 212 233 67 48 No'lu telefon ve fakslara başvurulabilir, bilgi alınabilir.

Asya Su bayilik veriyor

Su pazarında yaşanan hareketlilik yeni firsatları da beraberinde getiriyor. Son olarak Asya Su, Bolu Dağı'ndan çıkan kaynak suyu Düzce—Çilimli'de kurduğu modern tesislerde ambalajlayarak satışa sunuyor. İlk planda Marmara Bölgesi'nde bayilik vermeyi hedefleyen Asya Su, gelecek dönemde küçük pet şişe, bardak vb. ürün çeşitliliğini de planlıyor. Asya Pazarlama Genel Müdürü Talip Bayram, son derece modern tesislerde üretim yapıldığını belirtirken, Asya Su bayiliği için ayrıntılı bilgi 0 216 495 25 15 No'lu telefondan alınabilir.

Koçbey Aqua, su bayiliği veriyor

Su hayattır, yaşamdır. Ancak, içilecek suyun hijyenik olması çok önemli. Amerika'dan getirdiği Universal Aqua teknoloji ile Beykoz Beypınarı'nda kurduğu tesislerde su üretimi yapan Koçbey Aqua, su bayiliği veriyor. Hedef bölge olarak Marmara Bölgesi'ni seçtiklerini belirten şirket murahhas azası İsmail Koç, son derece hijyenik şartlarda üretim yaptıklarını belirtiyor ve ekliyor: "Özel ve kamu büyük şirketlere—kurumlara da depolama yöntemi ile tankerlerle içme suyu verebiliyoruz". Tarihte Ahmet Mithat Efendi (1844—1912) tarafından kullanılan Beypınarı kaynak sularını günümüzde kendi tesislerinde tüketime sunan Koçbey Aqua su bayiliği için 0 216 320 48 50 No'lu telefondan bilgi edinilebilir.

| Ana Sayfa | Haberler | Ekonomi | Dış Haberler | Politika | Kültür Sanat | Spor | Yazarlar | Haber İndeksi | Hodri Meydan |

Copyright© 1995-2000 Feza Gazetecilik A.Ş. / Çobançeşme Mh. Kalender Sk. No: 21 34530 Yenibosna / İstanbul
Tel:
+90 (212) 454 1 454 (pbx)  Fax: +90 (212) 652 24 23  e-posta: zaman@zaman.com.tr
Bu site Zaman Gazetesi Internet Servisi tarafından hazırlanmaktadır.