İNTERNETİN İLK TÜRK GAZETESİ
27.09.2002
Cuma

  Ana Sayfa
  Haberler
  Ekonomi
  Dış Haberler
  Politika
  Kadın-Aile
  Kültür-Sanat
  Televizyon
  Spor
  Yazarlar
  Yorumlar
  Çizgi-Yorum
 
  Akademi
  Bilişim
  Eğitim
  Otomobil
  Röportaj
  Tüketici Masası
  Okur Hattı
 
  Bölge Haberleri

  Dünyada Zaman

 
  English
  Reklam
  Künye / İletisim
  Basın özetleri
  Hava Durumu
  Namaz Vakti
  E - Kart
  Sanat Galerisi
 
 

Milletvekili Aday Listesi 

KONYA

 
 
 

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1. Mehmet Emrehan Halıcı

2. Yusuf Güneş

3. Kadir Kocaaku

4. Levent Enis

5. Hüseyin Koç

6. Ali Uygur

7. Ayşe Güngör

8. Ayşe Sabriye Kambur

9. Ramiz Hami Dinçer Çetin

10. Gülay Cücük

11. Necati Süer

12. İsmail Deveci

13. Salim Doğanay

14. Alime Göksel

15. Ahmet Göksu

16. Gökay Meriç


 

DEMOKRATİK HALK PARTİSİ

1. Hacı Mehmet Bozdağ

2. Nuri Özdemir

3. Senem Buksur

4. Enes Dursun

5. Muzaffer Küçükyıldız

6. Cemal Dursun

7. Şahin Doğanbey

8. Kadir Yüksel

9. Ümmügülsüm Kuyubaşı

10. Kemal Elçi

11. Abdulhakim Gülmez

12. Avni Çalışır

13. Abdülvahit Arıca

14. Orhan Demirel

15. Şükrü Yıldız

16. Mehmet İslih Öner


 

YURT PARTİSİ

1. Okan Akgül

2. Yusuf Demirelli

3. İbrahim Okur

4. Ahmet Yaşar Artıran

5. Zeynep Kaçmaz

6. Hakan Öndeş

7. Mehmet Özdemir

8. Muharrem Gündüz

9. İsmail Can

10. Cavit İnam

11. Ömer Balsüzen

12. Bülent Öznal

13. Mehmet Özalp

14. Ahmet Orak

15. Mehmet Şimşek

16. Raşit Ercan


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1. Ömer İzgi

2. Faruk Bal

3. Hasan Kaya

4. Halil Harman

5. Recep Konuk

6. Hüseyin Oprukçu

7. Ali Gebeş

8. Hayrani Altıntaş

9. Adnan Kurban

10. Ramazan Diler Hodaloğulları

11. Ahmet Bülbül

12. Abdullah Topaç

13. Mustafa Nurettin Özerdem

14. Habip Yalçın

15. Ali Patlak

16. Halil Özer


 

DOĞRU YOL PARTİSİ

1. Mümtaz Yavuz

2. Mehmet Ali Yavuz

3. Mustafa Bezirci

4. Cengiz Aysun

5. İsmail Afşar

6. Hacı Ahmet Kart

7. Hızır Kavak

8. Ali Deveci

9. Aşır Şimsek

10. Himmet Türkoğlu

11. Yahya Yaman

12. Canan Bahçeci

13. Fikret Oltulu

14. Ahmet Özkaralı

15. Sinan Şekir

16. Ali Emekli


MİLLET PARTİSİ

1. Lütfi İkiz

2. Yusuf Benli

3. Ahmet Ulusoy

4. Sıddıka Kara

5. Hüseyin Koç

6. Adem Yüzbaşıoğlu

7. Cevahir Yörük

8. Ali Kerrar Ulu

9. Ahmet Şahap

10. Bayram Dalkıran

11. Emin Özsoy

12. Mustafa Demir

13. Lütfiye Güney

14. Bekir Biçer

15. Hüseyin Yıldız

16. Ali Bölük


BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1. Hüseyin Arı

2. Mehmet Akgül

3. Mustafa Kabakçı

4. Mustafa Sarı

5. Adalet Karahan

6. Necati Çivlik

7. Arif Cengiz

8. Nursel Akgün

9. Ali Osman Soydoğan

10. Fehmi Çiftci

11. Osman Balcı

12. Mehmet Can

13. Abdullah Nacak

14. Yahya Şeker

15. Musa Sönmez

16. Mükremin Gül


ANAVATAN PARTİSİ

1. Mehmet Keçeciler

2. Mustafa Dinek

3. Hasan Basri Balkan

4. Hasan Tokdermir

5. Sadettin Akyıl

6. Yaşar Koyunoğlu

7. Muammer Sarı

8. Erdem Elibol

9. Necmettin Tiftikçi

10. Vehbi Taş

11. Derviş Davaslı

12. Sadık Akbaş

13. Hasan Şimşek

14. Selçuk Sonuvar

15. Hayati Soydabircan

16. Aykut Aytan


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1. Osman Ceylan

2. Hasan Duysak

3. Ahmet İnan

4. Mehmet Değirmenci

5. Yusuf Helvacı

6. Kemal Kiriş

7. Ayşe Oflaz

8. Abdullah Seçilmiş

9. Gürman Üçler

10. Metin Demir

11. Adnan İlbiz

12. Halis Akca

13. Ali Seçilmiş

14. İclal Şahin

15. Abdurrahman Afacan

16. Mevlüt Şimşek


 

SAADET PARTİSİ

1. Veysel Candan

2. Tahir Akyürek

3. Abdurrahman Büyükkörükçü

4. Teoman Rıza Güneri

5. Lütfi Yalman

6. Suat Altınsoy

7. Zeki Koç

8. Nurettin Duran

9. Ali Galip Doğan

10. Veli Tolu

11. İsmail Fındık

12. Bekir Kencik

13. Yasin Danış

14. Niyazi Tonca

15. Fehmi Yavuz

16. Bilal Uludağ


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1. Hasan Öztürk

2. Ali Akbal

3. Ali Zenginay

4. Celaddin Çimen

5. Alaaddin Cengiz Atıl

6. Ali Şenel Çobanoğlu

7. İsmet Gülcü

8. Şemsettin Günördü

9. Murat Gül

10. Kadir Karaemmiler

11. Faruk Özcan

12. Yüksel Vurmaz

13. Aziz Sümer

14. İbrahim Kılıç

15. M. Ali Usmanoğlu

16. Abdullah Bilki


 

ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ

1. Necmettin Demirkaya

2. Zekeriya İlhan

3. Hatime Keş

4. Serpil Merdan

5. Filiz Aslan

6. Bilal Şatır

7. Hayrani Hugül

8. Seval Kaplan

9. Hüseyin Yılmaz Yıldırım

10. Aytekin Yıldıran

11. Mehmet Yaşar

12. Mustafa Yüksel

13. Mahmut Balıkçı

14. İdris Erdoğan

15. Zeynep Yıldırım

16. Deniz İçyılmaz


 

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1. Erkin Tufan Özalp

2. Metin Filorinali

3. Sinan Eryılmaz

4. Rakibe Metli

5. Nevzat Gümüş

6. Aydın Akyaz

7. Gamber Kuş

8. Münir Çelik

9. Osman İncekara

10. Abdullah Çakmak

11. Hasan Işık

12. Fatma Işık

13. Hasan Bağrıaçık

14. Orhan Namallı

15. Orhan Yavaşöz

16. Engin Sargın


 

GENÇ PARTİ

1. Aziz Mavi

2. Fatma Sarı

3. Faik Gezgin

4. Mustafa Tece

5. Ahmet Gücüyener

6. Necmiye Arıcan

7. Mustafa Yelgeç

8. Ulviye Şahinkaya

9. İsmail Necmi Özdemir

10. Mehmet Ayrancı

11. Hasan Yıldırım

12. Birsen Öztürk

13. Nezihe Mete

14. Şeref Sağlık

15. Önder Başkaya

16. Erdal Soy


İŞÇİ PARTİSİ

1. Mehmet Cengiz

2. Arslan Kılıç

3. Ali Öztürk

4. Mustafa Akça

5. Mehmet Emin Devecioğlu

6. Ali Kara

7. Mehmet Ulusoy

8. İsmail Ceylan

9. Hasan Satar

10. Fuat Gökalp

11. Mehmet Şenel

12. Kemal Önal

13. Sinan Özkara

14. Halis Levent Başeğmez

15. Özden Aydın

16. Mehmet Emin Öztuğay


CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1. Nezir Büyükcengiz

2. Atilla Kart

3. Hakkı Süha Okay

4. Sevgi Kökbudak

5. Mehmet Yakıcı

6. Ahmet Çankaya

7. Mürsel Ayrancı

8. İbrahim Cin

9. Mehmet Dadak

10. İsmail Sargın

11. Mehmet Ali Ünal

12. Üçler Kaya

13. Nurettin Karakulak

14. Tekin Kavlak

15. Selami Gedik

16. Süleyman Bağırsakçı


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1. Halil Ürün

2. Sami Güçlü

3. Hasan Anğı

4. Özkan Öksüz

5. Remzi Çetin

6. Kerim Özkul

7. Harun Tüfekçi

8. Mustafa Ünaldı

9. Mehmet Kılıç

10. Ahmet Büyükakkaşlar

11. Abdullah Çetinkaya

12. Muharrem Candan

13. Orhan Erdem

14. Ahmet Işık

15. Mustafa Akkoç

16. Mehmet Koyuncu


YENİ TÜRKİYE PARTİSİ

1. Mustafa Özşenol

2. Ayşe Meral Küçük

3. Turgay Bilge

4. Rahim Kulbay

5. Derya Kalaycı

6. Gürsel Köseoğlu

7. İbrahim Ergün

8. Havva Tavukçuoğlu

9. Saadet Akçil

10. Mehmet Pektaş

11. Aliye Gülbeyaz

12. Fazıl Sütçü

13. Şükrü Rehabilir

14. Atilla Türkoğlu

15. Saadetin Erkan

16. Fatma Hesna Bilaç


 

BAĞIMSIZLAR

1. Adil Bayındır

2. Mehmet Bakırcı

3. Selahattin Cizrelioğlu

4. Tuncay Tezcan

5. Hasan Altunay

6. Osman Nihat Özer



GAZETE SAYFALARI


 

Copyright© 1995-2002 Feza Gazetecilik A.S. / Çobançesme Mh. Kalender Sk. No: 21 34530 Yenibosna / İstanbul
Tel:+90 (212) 454 1 454 (pbx) Fax: +90 (212) 652 24 23 e-posta: okurhatti@zaman.com.tr
Bu site Zaman Gazetesi Bilgi İşlem ve İnternet Servisi tarafindan hazırlanmaktadır.