KÜNYE - İLETİŞİM

Feza Gazetecilik A.Ş Adına İmtiyaz Sahibi: Ali Akbulut

Genel Yayın Müdürü: Ekrem Dumanlı

Ticari İşletmeler Genel Müdür Yrd.
Faruk Kardıç
(f.kardic@zaman.com.tr)

Sorumlu Müdür ve
Yayın Sahibinin Temsilcisi
Hayri Beşer
(h.beser@zaman.com.tr)

Reklam Grup Başkanı
Melih Kılıç
(melih.kilic@zaman.com.tr)

Reklam Grup Başkan Yardımcıları
Ali Hisar (a.demirhisar@zaman.com.tr)
İskender Yılmaz (i.yilmaz@zaman.com.tr
Muhammet Yılmaz (muhammed.yilmaz@zaman.com.tr)
M. Burak Kürün (b.kurun@zaman.com.tr)
Ömer Karakaş (o.karakas@zaman.com.tr)
Zafer Demiriz (z.demiriz@zaman.com.tr)

Marka Pazarlama
Yakup Şimşek
(y.simsek@zaman.com.tr)

Okur Editörü
Hasan Sutay
(okureditoru@zaman.com.tr)

 

www.zaman.com.tr



İnternet Yayın Editörü
İSMAİL KAVAK
(İsmail Kavak
(i.kavak@zaman.com.tr)

İçerik Sağlayıcı Sorumlusu
KERİM GÜN
(k.gun@zaman.com.tr)

İletişim
info@zaman.com.tr
+90 212 454 1 454

İnternet Reklam
FERHAT ŞAKLIOĞLU
(f.saklioglu@zaman.com.tr)
Tel: 0 (212) 454 82 26
 

Yönetim Yeri Adresi:
Ahmet Taner Kışlalı Cd.
No:6 Yenibosna-İstanbul
 

   MÜŞTERİ HİZMETLERİ

444 8 555

Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı
Mehmet Kamış
(m.kamis@zaman.com.tr)

Genel Yayın Editörleri
Veysel Ayhan (v.ayhan@zaman.com.tr)
Ali Akkuş (a.akkus@zaman.com.tr)

Görsel Yönetmen
Fevzi Yazıcı (f.yazici@zaman.com.tr)

Haber Müdürü
Fatih Uğur (f.ugur@zaman.com.tr)

Ankara Yayın Temsilcisi
Mustafa Ünal (m.unal@zaman.com.tr)

   EDİTÖRLER

1.Sayfa:

Musa Güner (m.guner@zaman.com.tr)
Harun Çümen (h.cumen@zaman.com.tr)

İç Haberler:

Musa Çakmak (m.cakmak@zaman.com.tr)

Ekonomi:

Turhan Bozkurt (t.bozkurt@zaman.com.tr)

Dış Haberler:

Emrah Ülker (e.ulker@zaman.com.tr)

Politika:

Fuat Sarı (f.sari@zaman.com.tr)

Spor:

Temel Yirmibeşoğlu (t.yirmibesoglu@zaman.com.tr)

Kültür Sanat - Tv:

Ali Çolak (a.colak@zaman.com.tr)

Yorum:

A.Yavuz Altun (yorum@zaman.com.tr)

Aile-Sağlık:

Ayşe Altunköprü (a.altunkopru@zaman.com.tr)

Yurt Haberleri:

Selim Budak (s.budak@zaman.com.tr)

Fotoğraf:

Selahattin Sevi (s.sevi@zaman.com.tr)

Kürsü:

Süleyman Sargın (s.sargin@zaman.com.tr)

Magazin:

Dilek Hayırlı (d.hayirli@zaman.com.tr)

Dış Baskılar

Osman İridağ (o.iridag@zaman.com.tr)

Gece Sorumlusu:

İbrahim Karayeğen (i.karayegen@zaman.com.tr)

   BÖLGE YAYIN TEMSİLCİLERİ

Adana:

Bilal Öğütçü (b.ogutcu@zaman.com.tr)

Antalya:

Serhat Şeftali (s.seftali@zaman.com.tr)

Diyarbakır:

Aziz İstegün (a.istegun@zaman.com.tr)

Erzurum:

Ersin Demirci (er.demirci@zaman.com.tr)

Gaziantep:

Nurullah Kaya (n.kaya@zaman.com.tr)

İzmir:

Vahit Yazgan (v.yazgan@zaman.com.tr)

Konya:

Şirin Kabakcı (s.kabakci@zaman.com.tr)

Samsun:

Mükremin Albayrak (m.albayrak@zaman.com.tr)

Trabzon:

Mehmet Sakin (m.sakin@zaman.com.tr)
   
   YURT DIŞI TEMSİLCİLİKLER

Amerika
Sıtkı Özcan
001 (212) 252 0707

Avrupa
Mahmut Çebi
Haber: 0049/6930034246
Abone: 0049/6930034130
Reklam: 0049/6930034213

Avustralya
Enes Cansever
00 612 9649 6006

Azerbaycan
Süleyman Ünal
(0099412) 530 85 81/85

Bulgaristan
Erkan Tunca
00359-2 832 31 11

İskandinavya
Kamil Subaşı
0045 / 702 069 70

Benelux
Mete Öztürk
0032(0)2-2458717

İngiltere
İlhan Gökalp
Haber: 00442076845940
Reklam: 00442076092963

İsviçre
Özgür Taşçıoğlu
00 41 31 311 84 90

Kazakistan
Ahmet Alyaz
007 727 378 77 69

Kırgızistan
Aydın Pazarcı
00996 312 61 46 42 - 00996312- 61 46 48

Makedonya
Emin Çoban
00389 2 323 15 92 / 93

Romanya
Bahadır Van
0040.21.2112131

Türkmenistan
Cemil Yıldız
(00 99) 312 41 14 05-06-36

Fransa
Emre Demir
033(0)1 41 50 74 96

Avusturya
Seyit Arslan
0043 / 195 800 21

 

Adres: Zaman Gazetesi, 34194 Yenibosna, İSTANBUL  Tel: 0212- 454 1 454 Faks: (0212) 454 14 67
İnternet Adresi:  www.zaman.com.tr
Reklam: Tel: (0212) 454 82 47, Faks: (0212) 454 86 33 E-posta: reklam@zaman.com.tr
ZAMAN, Basın Meslek İlkeleri'ne uymaya söz vermiştir.
Baskı:
Feza Gazetecilik A.Ş Tesisleri


ZAMAN'IN TİRAJI BPA TARAFINDAN DENETLENMEKTEDİR.
 

Krokinin büyük halini görmek için tıklayınız